In 9 stappen naar
je eerste gehaakte knuffel
- Unieke leermethode geschikt van 12 tot 99 jaar ( en ouder ;) )
- Stap voor stap begeleiding tot aan het eindresultaat
- Met heel veel duidelijk fotomateriaal
je eerste gehaakte knuffel
Expert in knuffels haken
Eigen haakpatronen
20.000+
Enthousiaste volgers
Ik moet zeggen de combinatie van aangenaam leesvoer en een duidelijkere uitleg heb ik nog niet veel gezien. Heb ik het eigenlijk al ooit gezien?
Griet Dhondt
De service is uitstekend....begonnen aan mijn eerste beertje....valt goed mee...
Karina Bollaerts
Superblij om jullie ontdekt te hebben. Een aanrader voor al diegene die beginnen met haken of voor gevorderden!
Wenneke Coessens
Alles is inmiddels te vinden op internet, maar het is vaak een gigantische puinhoop aan tips en informatie. We spraken zoveel mensen die wilden leren haken, maar door het bos de bomen niet meer zagen. Zoveel mensen die de haaknaald figuurlijk (en letterlijk) in de hoek hebben gegooid.
Dat vonden we zo jammer! Want haken zorgt er voor dat je altijd wat te doen hebt. Je kan er je spreekwoordelijke ei in kwijt. Het brengt je tot rust, en heeft zelfs meditatieve eigenschappen ;).
Wij genieten elke dag van al deze voordelen. En dat willen we ook voor jou. Precies daarom schreven we dit boek.
Wij willen #iedereenaandehaak.
Proeflapjes maken om steken te leren is saai, vinden wij. Je leert het best als je ook een leuk eindresultaat hebt.
Met dit boek leer je gaandeweg alle technieken die nodig zijn om een knuffel te haken. Nét wat anders dan wat oma je leerde, maar helemaal niet zo moeilijk als je weet waar je op moet letten.
Al deze technieken komen in dit boek stap voor stap aan bod. We hebben een heleboel fotomateriaal voorzien, zodat jij zeker weten hetzelfde leuke resultaat bereikt als wij.
En aan het eind? Aan het eind van dit boek, heb jij jouw allereerste knuffel klaar!
Stap voor stap gids vanaf 12 jaar
Alle technieken komen aan bod
Elke stap staat uitgeschreven
We leren je hoe je een patroon kan lezen
Elk onderdeel duidelijk in beeld gebracht
Aparte linkshandige versie online
Uiteraard leer je hoe je de basissteken haakt, en hoe je je haakwerk moet opzetten. Anders zou het geen haakboek zijn. Maar we doen veel meer. We leren je ook het juiste materiaal uitkiezen, bijvoorbeeld. Zo puilt jouw kast straks niet (meer) uit met een heleboel miskopen.
Je leert in dit boek ook om al die afkortingen te lezen en vooral: te begrijpen. Het Chinees wordt zo plots Nederlands. Je snapt daarmee ook beter waar je met je haakwerk naartoe gaat. Met een klein beetje wiskunde kom je heel erg ver.
Voor als je bang wordt: het is echt maar een héél klein beetje. Beloofd ;).
En als je dan al die stukjes ijverig hebt gehaakt, moeten ze natuurlijk nog in elkaar. Voor velen is dit "het gevreesde stuk". Maar dankzij een paar kleine trucjes wordt ook dit werkje plezierig. Je laat er je knuffel immers mee tot leven komen.
Zodat je meteen een goede start maakt
Zodat je haakt met plezier (ipv frustratie)
Haakpatronen lezen en begrijpen
Zodat al die tekens geen geheimen meer hebben
Zodat je trots kan zijn op het eindresultaat
De beertjes op de foto's hieronder zijn de eerste werkjes van zij die jou zijn voorgegaan. Het was voor deze mensen ook de allereerste keer dat ze een haaknaald in de hand namen. Geweldig resultaat, toch? Wij worden hier echt ontzettend blij van.
Jij kan dit ook!
Heel behulpzaam!
Heel vriendelijk, geduldig en behulpzaam...β£οΈGroot assortiment en van alle patronen een voorbeeld!
Lesley Lemmens
Super leuk!
Door jullie patronen ben ik echt 'verslaafd' aan haken en zeker amigurumi's.
Ann Claerhout
Zo trots op mijn beertje
YES YES YES Mijn beertje is eindelijk af. En ik vind hem best gelukt voor de eerste keer.
Laetitia De Deyn
Startpakket beschikbaar
Na het afronden van je bestelling krijg je de kans om het Leer haken startpakket te bestellen. Zo kan je meteen met het juiste materiaal aan de slag.
Ben jij de volgende?